One Step Up to… ponad 15 lat doświadczenia

Ludzie tworzący One Step Up to zespół ekspertów pracujących w branży szkoleniowej już od ponad 15 lat.

Naszą pasją jest rozwój ludzi oraz organizacji

Nasze Wartości

  • LUDZIE: „Jesteśmy przekonani, że to ludzie tworzą dobre organizacje”
  • PARTNERSTWO: „Nade wszystko stawiamy na relacje i zaufanie oraz partnerskie podejście w biznesie”
  •  AUTENTYCZNOŚĆ: „To nasza odwaga do mówienia co może się nie sprawdzić, a co może przynieść realne korzyści”
  • RZETELNOŚĆ: „Podejmujemy się realizacji, w których mamy praktyczne doświadczenie”
  • EFEKTY: „Najważniejsze są dla nas efekty i wartości jakie otrzymują nasi PARTNERZY”

Co oferujemy..

Oferujemy szeroką gamę szkoleń realizowanych w formie otwartej w wybranych miastach w Polsce, jak również w formie dedykowanych programów rozwojowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kładziemy nacisk na praktyczność przekazywanych treści. Na potrzeby wybranych szkoleń wykorzystujemy innowacyjne narzędzia hybrydowe co w bezpośredni sposób wpływa na efektywność warsztatów i przyswajalność wiedzy przez uczestników.

Nasz zespół trenerski to liczący się w swoich dziedzinach renomowani praktycy z polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, którzy dysponują szerokim wachlarzem sprawdzonych rozwiązań. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniom, są w stanie sprostać bieżącym wyzwaniom, jakie stoją przed Państwa organizacją.

Nasze certyfikaty

 Dbając o jak najwyższą jakość naszych usług, One Step Up spełnia najwyższe standardy wyznaczone  przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.  Polska Izba Firm Szkoleniowych dała rynkowi narzędzie w postaci Kodeksu Dobrych Praktyk, dzięki któremu strony kontraktu szkoleniowego mogą kontrolować przebieg procesu szkoleniowego.

Jesteśmy również zarejestrowaną jednostką szkoleniową w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS), prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy. Dokument ten nadaje nam prawo realizacji szkoleń finansowanych ze środków publicznych m. in. z Krajowego Funduszu Szkoleniowego  Zobacz szczegóły

W dn. 24.05.2022r pomyślnie przeszliśmy weryfikację Systemu Zarządzania Jakością pod kątem wdrożenia normy PN-EN ISO 9001:2015.

Zgodnie z pozytywną oceną Europejskiego Centrum Jakości i Promocji otrzymaliśmy certyfikację w zakresie pozaszkolnych form edukacji, usług szkoleniowych i doradztwa.

Zapraszamy do współpracy z Najlepszymi!

Kontakt

Bartosz Bartczak

Partner biznesowy

Krzysztof Słowik

Partner biznesowy

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

zobacz więcej

One Step Up Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem