One Step Up to… ponad 15 lat doświadczenia

Ludzie tworzący One Step Up to zespół ekspertów pracujących w branży szkoleniowej już od ponad 15 lat.

Nasz zespół trenerski to liczący się w swojej dziedzinie wykładowcy z wiodących ośrodków akademickich oraz renomowani praktycy z polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, którzy dysponują szerokim wachlarzem sprawdzonych rozwiązań. Dzięki ogromnej wiedzy praktycznej, są w stanie sprostać bieżącym wyzwaniom, jakie stoją przed Państwa firmą.

Partnerstwo w biznesie to wielkie zobowiązanie, w związku z tym nasz nadrzędny cel to wspieranie rozwoju naszych Klientów w ich integralnym środowisku, z uwzględnieniem szeroko pojętej konkurencji rynkowej, poprzez dostarczanie takiego sposobu działania, który jest oparty na sprawdzonych, kompetentnych, a jednocześnie praktycznych wdrożeniach, które zostały zastosowane w kraju, jak i za granicą.
Program każdego szkolenia to możliwość jeszcze lepszego poznania naszego Klienta. Dlatego stawiamy na zrozumienie Państwa założeń biznesowych, a tym samym oczekiwań, które muszą zostać zrealizowane podczas warsztatu szkoleniowego.

Co oferujemy

Nasze programy będą w indywidualny sposób dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań, a jeżeli będzie taka konieczność połączymy elementy z kilku programów. Dzięki działaniom w obszarze szkoleń i rozwoju zyskają Państwo wymierne korzyści, które Państwa Firma ma szansę osiągnąć po zorganizowaniu szkolenia dedykowanego:

  • Otrzymują Państwo program szkoleniowy napisany z myślą o profilu działania Państwa organizacji
  • Program uwzględnia sposób funkcjonowania Państwa firmy, a także indywidualny charakter pracy i poziom zaawansowania szkolonych osób
  • Dajemy możliwość uczestnikom szkolenia kontaktu z trenerem przed i po projekcie, co przekłada się na większą efektywność podczas warsztatów, a tym samym buduje wzajemne relacje z prowadzącym szkolenie
  • Umożliwiamy Państwu wpływ na budowę struktury programu szkolenia
  • Wiedza każdego z uczestników badana jest z wykorzystaniem narzędzi w postaci pre i post testów lub ankiety
  • Po zakończeniu szkolenia oferujemy Państwu raport podsumowujący szkolenie wraz z rekomendacjami obszarów do rozwoju.

Nasze certyfikaty

Dbając o jak nawyższą jakość naszych usług, One Step Up spełnia najwyższe standardy wyznaczone  przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych. Polska Izba Firm Szkoleniowych dała rynkowi narzędzie w postaci Kodeksu Dobrych Praktyk, dzięki któremu strony kontraktu szkoleniowego mogą kontrolować przebieg procesu szkoleniowego.

Jesteśmy również zarejestrowaną jednostką szkoleniową w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS), prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy. Dokument ten nadaje nam prawo realizacji szkoleń finansowanych ze środków publicznych m. in. z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (link).

Firma nasza została również doceniona przez Partnerów Biznesowych Brian Tracy International z którymi na codzień współpracuje budując relacje rzetelnego i uczciwego kontrahenta.

Aktualnie jesteśmy na etapie audytu do Certyfikacji United Registrar of Systems Polska Sp. z o.o. w celu nadanie certyfikatu systemu zarządzania na zgodność z normą ISO 9001:2015

Zapraszamy do współpracy z Najlepszymi!

Szkoleniowych.

Kontakt

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

Justyna Świętochowska

Starszy spec. ds. szkoleń

Michał Zalewski

Starszy spec. ds. szkoleń

zobacz więcej

OneStepUp Sp. z o. o.

Biuro: Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem