Szkolenia zamknięte - Szkolenia komputerowe

Szkolenia komputerowe w One Step Up to przede wszystkim profilowane szkolenia MS Excel ale także inne programy pakietu MS Office: Project,  PowerPoint, Word, Access. Nasi eksperci realizują również szkolenia z PREZI czy darmowego pakietu LibreOffice. Wszechobecny postęp technologiczny, narzuca konieczność usprawniania i przyśpieszania działań związanych z rozwojem biznesu. Korzystanie z komputerów, tabletów i smartfonów to aktualnie wszechobecna codzienność. MS Excel wykorzystujemy w działach produkcji, logistyki, zakupów przy planowaniu zapasów i produkcji. Program ten znajduje też duże zastosowanie w działach finansowych takich jak księgowość czy administracja,.

Szkolenia komputerowe realizujemy na trzech poziomach zaawansowania – podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowane. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia w formule otwartej i zamkniętej realizowane stacjonarnie i online. Dla osób najbardziej wymagających oferujemy również nauczanie indywidualne. Szkolenia komputerowe realizowane przez naszych ekspertów są bardzo wysoko oceniane przez uczestników 4,95 w skali do 5 i w pełni spełniają oczekiwania naszych Klientów.

Poniżej zapoznasz się z aktualną listą szkoleń otwartych rozwijającą umiejętności obsługi komputera i oprogramowania stosowanego w biznesie.

Kontakt

Bartosz Bartczak

Partner biznesowy

Krzysztof Słowik

Partner biznesowy

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

zobacz więcej

One Step Up Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00