Paweł Leśniczek

W przemyśle od około 20 lat. Zajmował różnorodne stanowiska począwszy od tych związanych z Kontrolą Jakości i Produkcją, po szeroko pojęty Łańcuch Dostaw, ze szczególnym uwzględnieniem Planowania Produkcji i Materiałów. 

Zwolennik pracy „jak najbliżej” z Produkcją. Autor wielu usprawnień z zakresu Planowania Produkcji i Materiałów. Czynny użytkownik i propagator nieograniczonej komunikacji wieloetapowej w procesie:

… „Uważam, że bez pełnego zrozumienia procesów produkcyjnych, bez „dotknięcia” ich, nie ma mowy o sukcesie w planowaniu produkcji. Właściwa komunikacja na poszczególnych szczeblach, wraz ze znajomością procesów produkcyjnych, jest kluczem do właściwego planowania – a co za tym idzie – funkcjonowania organizacji…”. 

Pomysłodawca / uczestnik kilkudziesięciu projektów związanych z transferami produkcji, wdrożeniami, planowaniem, gospodarką materiałową i magazynową, IT/systemami wspomagania produkcji.

Doświadczenie zdobyte w wielu odmiennych branżach oraz znajomość różnych środowisk produkcyjnych, pozwala spojrzeć na proces planowania z bardzo szerokiej perspektywy. Ma to bezpośrednie przełożenie na praktyczną wiedzę, ukierunkowaną na jak najbardziej efektywne podejście do zadań stawianych planistom w otoczeniu produkcyjnym.

Szkolenia prowadzone przez Pawła w One Step Up:

Supply Chain Management – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw

Sales and Operations Planning (S&OP) – planowanie operacji i sprzedaży

Planowanie, harmonogramowanie i sterowanie produkcją

 

Kontakt

Bartosz Bartczak

Partner biznesowy

Krzysztof Słowik

Partner biznesowy

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

zobacz więcej

One Step Up Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00