Nasi Eksperci

Lidia Borkowska

HR/ Zarządzanie zmianą / Kierowanie zespołem

Zobacz pełny profil

Praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, produkcyjnej, IT  i finansowej, które zdobywała jako Kierownik Działu Szkoleń, HR Business Partner i Kierownik Personalny w takich firmach jak: PTK Centertel (Operator sieci Orange), Polska Telefonia Cyfrowa (Operator sieci T-Mobile) i Lotte Wedel. Jako Head of HR w ProService Finteco odpowiadała także za wspierała wdrożenia zmian w ramach procesów fuzji i przejęć (M&A).

Absolwentka andragogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Certyfikowany Konsultant DISC D3. Realizuje projekty doradczo-rozwojowe z zakresu zarządzaniem zmianą, budowania kultury organizacyjnej, tworzenia efektywnych struktur pracowniczych, kreowania strategii firmowych oraz strategii personalnych m.in. onboarding, systemy ocen pracowniczych, systemy motywacyjne, systemy szkoleń, model kompetencji, zarządzanie talentami, wycena stanowisk, model business partneringu, programy wellbeingowe, programy CSR i EB, offboarding.

Jacek Jarmuszczak

Zarządzanie logistyką, zakupami i dostawcami

Zobacz pełny profil

Doświadczony na międzynarodowych rynkach manager zakupów, logistyki, i strategii generowania oszczędności.

Karierę zawodową rozpoczynał w polskich firmach branży FMCG, dla których prowadził projekty optymalizacji kosztów i negocjacje z dostawcami. Później dla dobrze znanej marki i lidera w swoim sektorze firmy Philips jako Global Strategic Buyer oraz Regional Project Manager dla obszaru Azji, tworzył strategię optymalizacji kosztów, budował bazę dostawców, prowadził kluczowe projekty oszczędnościowe m.in. wdrażał lean supply chain w zakładach Europejskich i Azjatyckich.

Później jako kierownik działu zakupów elektronicznych w Carlsberg Group, zarządzał zespołem który przeprowadzał ok 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Grupy Carlsberg na całym świecie.

 

Leszek Skórniewicz_One Step Up

Leszek Skórniewicz

Narzędzia jakościowe

Zobacz pełny profil

Ukończył studia z tytułem magistra inżyniera chemii ze specjalnością inżynieria chemiczna, na Politechnice Krakowskiej. W swojej karierze zawodowej miał okazję pracować na stanowiskach Mistrza zmiany, Technologa, Pełnomocnika Jakości, Dyrektora Produkcji m.in. w branży okiennej i automotive. Jego projekty wspierały także sektor publiczny, bankowy i telekom.

Posiada certyfikaty audytora wiodącego systemów zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 i bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

Konrad Gurbała

Lean Manufacturing / TPM / TWI

Zobacz pełny profil

Ukończył studia podyplomowe z zakresu ZZL. Studiował na uniwersytecie Paris–IX Dauphine we Francji oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Jego doświadczenia zawodowe związane jest z sektorem przemysłowym, głównie motoryzacyjnym.  Pracował m.in. dla Toyota i Valeo. Samodzielnie prowadził projekty związane ze znacznymi zmianami kultury organizacyjnej oraz wprowadzeniem narzędzi z zakresu japońskich metod zarządzania produkcją.

Jako prelegent występował m.in. na konferencjach poświeconych nowoczesnym metodom zarządzania produkcją, ze szczególnym naciskiem na operacyjne zarządzanie zasobami ludzkimi na produkcji.

Honorata Kifner

Zarządzanie Stresem / Work-Life-Balance

Zobacz pełny profil

Trener umiejętności psychospołecznych, Coach, Konsultant.  Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Pracuje z klientami, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć swoją efektywność i tym samym lepiej radzić sobie ze stresem. Szkoli menedżerów, specjalistów i dyrektorów w dużych firmach, ale chętnie pracuje też z klientami indywidualnymi. Współpracuje z działami HR przy projektach związanych z rozwojem i zdrowiem pracowników.

Absolwentka Podyplomowych studiów Praktycznej Psychologii Motywacji, Akademii Zdrowia i Odporności  oraz podyplomowych studiów Psychosomatyka i Somatopsychologia.  Studiowała również na Uniwersytecie Concordia w Montrealu (kurs Human Resources Management). Kilkuletnie doświadczenie korporacyjne zdobyła w ING Banku Śląskim. Dyplomowany trener rozwoju osobistego oraz Coach. Licencjonowany trener Personal Efficiency Program®.

 

Marta Miechowicz_One Step Up

Marta Miechowicz

Sprzedaż / Obsługa Klienta / Zarządzanie czasem/ Komunikacja/ Autoprezentacja

Zobacz pełny profil

Absolwentka Wydziału Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizacja: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Rekrutacja i Selekcja Pracowników, Psychoedukacja – praca metodami aktywnymi, Trening i Warsztat Psychologiczny. Prowadziła badania nad zwiększeniem efektywności szkoleń wg badań Richarda Feldera i Barbary Soloman nad stylami uczenia się. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej „INTRA”, gdzie zdobyła dyplom trenerski.

Ponad piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizacji i prowadzeniu projektów szkoleniowych. W 2008 roku ukończyła Akademię Coachingu Biznesowego i kontynuowała naukę w rocznej Akademii Rozwoju Kompetencji Trenerskich…

Agnieszka Kowalska - Trener i ekspert One Step Up Doradztwo i Szkolenia

Agnieszka Kowalska

Prawo celne/ AEO / INTRASTAT / Pochodzenie towarów

Zobacz pełny profil

Trenerka biznesu i audytorka z zakresu bezpieczeństwa łańcucha dostaw oraz prawa celnego.

Praktyk zarządzania sprawami celnymi w firmach produkcyjnych oraz generowania oszczędności w zakresie operacji celnych w łańcuchu dostaw. W swoich szkoleniach pracuje opierając się na aktywnych metodach kształcenia dorosłych oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu w zawodzie specjalisty ds. celnych i wiedzy pozyskanej podczas podyplomowych studiów pedagogicznych.

Joanna Cur

RODO, Prawo Pracy

Zobacz pełny profil


Praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Prawnik z wykształcenia. Specjalista prawa pracy oraz zagadnień związanych z ochroną danych osobowych. Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Danych. Ma doświadczenie w tworzeniu, aktualizacji i implementacji dokumentacji pracowniczej do wymogów przepisów kodeksu pracy oraz RODO.
Doświadczony rekruter i trener w branży telekom, pharma oraz FMCG. Realizowała projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, managerskie oraz sprzedażowe.

Karol Danielak

Supply Chain / S&OP / Planowanie produkcji

Zobacz pełny profil

Doświadczony specjalista oraz menadżer. Pomaga innym menadżerom i specjalistom łączyć popyt z podażą, przy zachowaniu optymalnych kosztów. Dzieli się swoją wiedzą i szerokim doświadczeniem z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw – obsługa klienta, planowanie, S&OP, systemy ERP, zarządzanie zapasem i zdolnościami, prowadzenie projektów.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na którym po uzyskaniu tytułu inżyniera ukończył również studia podyplomowe “Logistyka wspomagana komputerowo” oraz Akadmię trenera.

mgr inż. Damian Szczepaniak, EMBA, SSBB

Produkcja / Lean / SMED / 5S / VSM

Zobacz pełny profil


Certyfikowany audytor wewnętrzny i konsultant biznesowy. W procesie doradczym wykorzystuje szeroki wachlarz metod w szczególności:  Lean  6S, TPM, SMED,  Kanban, VSM, SPC, MSA, QFD, FMEA, APQP, PPAP, VDA, TWI. Kanban, Mizumashi, Makigami, Poka-Yoke, OPL, Balansowanie procesów, normowanie czasów pracy metodą MTM – Methods Time Measurement.

Pełen pozytywnej energii, pasji i determinacji, którą potrafi zarazić uczestników. Jest odpowiedzialny za przeszkolenie kadr, wdrożenia i projekty z zakresu produktywności w takich firmach jak: Coca-Cola, Auchan, Sharp, Basf, NGK i wiele innych. W swojej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 8,5 tys osób z ponad 130 firm.

Katarzyna Krupa

Ekspert ds. wizerunku i etykiety

Zobacz pełny profil

Ukończyła Dyplomację na Kierunku Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas w Warszawie. Pracowała w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jest ekspertem w zakresie etykiety i wizerunku w biznesie. Wiedzę przekazuje z humorem i klasą podczas szkoleń dla firm i osób prywatnych. Prowadzi liczne imprezy i eventy, zarówno polsko, jak i anglojęzyczne. Jest prezenterką telewizyjną, reporterką, a także tancerką i wielokrotna finalistka turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie. Przez wiele lat związana była ze stacją TVN. Uczestniczyła w 5 edycjach kultowego Tańca z Gwiazdami. Prowadziła wywiady, reportaże i liczne zapowiedzi na żywo dla Dzień Dobry TVN oraz Telewizji WP.

Grażyna Żarlicka

Auditor ISO

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001/ISO 45001, Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK) jako konsultant oraz auditor wewnętrzny i zewnętrzny jednostek certyfikujących.
Od wielu lat nadzoruje i doskonali system zarządzania ISO 9001, ISO 22000 i ISO 27001 w firmie logistycznej, pełniąc funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. Systemu Zarządzania.
Prowadzi liczne szkolenia otwarte oraz zamknięte. Realizowała szkolenia i wykłady dla jednostek samorządu terytorialnego, firm produkcyjnych, handlowych i usługowych w tym w ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Jakości Zarządzania POLISOLAB, Klubem POLSKIE FORUM ISO 9000, Centrum Edukacji Grupy ORLEN, a także dla studentów na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Politechniki Warszawskiej na Wydziale Mechatroniki w Instytucie Metrologii i Inżynierii Biomedycznej.

Damian Puchniarz

MS PowerPoint / Autoprezentacja

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na wszystkich szczeblach struktury sprzedażowej w polskich firmach korporacyjnych. Kilkuletnie doświadczenie w dziale szkoleń Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. Specjalizuje się w szkoleniach związanych z wspieraniem działów sprzedaży w zakresie kreacji skutecznych rozwiązań sprzedażowych i marketingowych. Z zamiłowania trener-praktyk charakteryzujący sie efektywnym językiem przekazu dydaktycznego, który przeszkolił ponad 800 osób. Tworzył i prowadził prezentacje dla wyższego szczebla kierowniczego. W sposób praktyczny i zaawansowany wykorzystuje wiedzę z zakresu PowerPointa w prowadzonych przez siebie szkoleniach i kursach.

Praktyk zarządzania projektami

Zarządzanie projetami / MS Project

Nasze szkolenia w zakresie zarządzania projektami realizują praktycy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów. Podczas realizowanych zajęć zawsze bazują na case study z życia wziętych.

Kontakt

Bartosz Bartczak

Partner biznesowy

Krzysztof Słowik

Partner biznesowy

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

zobacz więcej

OneStepUp Sp. z o. o.

Biuro: Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem