Hotel
Krowodrza **** Centrum Konferencyjno-Hotelowe

ul. Wybickiego 3b, 31-261 Kraków
  • Nocleg - pokój 1 osobowy 296zł netto/doba
  • Nocleg - pokój 2 osobowy 333zł netto/doba
  • Parking GRATIS

Galeria

Opis miejsca

Centrum Krowodrza, zlokalizowane w sercu Krakowa, stanowi kluczowe miejsce dla spotkań biznesowych.

Oferuje cztery przestronne sale konferencyjne, z których największa rozciąga się na 160 m2. Jest ona wyjątkowa dzięki możliwości konfiguracji przestrzeni za pomocą ruchomych ścian, umożliwiających podział na trzy mniejsze pomieszczenia. Każda sala jest wyposażona w nowoczesne urządzenia multimedialne, system klimatyzacji oraz profesjonalne nagłośnienie.

Specjalnie zaprojektowany gabinet biznesowy odpowiada najwyższym standardom bezpieczeństwa, idealny do prowadzenia poufnych negocjacji. Dla gości przygotowano parking bezpłatny, który pomieści 40 samochodów osobowych i 3 autokary. Dodatkowo, Centrum dysponuje stacją do ładowania pojazdów elektrycznych z dwoma punktami ładowania.

Centrum Krowodrza dysponuje 38 pokojami o wysokim standardzie, w tym czterema ekskluzywnymi apartamentami. Wnętrza pokoi są zaprojektowane z myślą o nowoczesności, z subtelnymi nawiązaniem do krakowskiego dziedzictwa. Zadbano o to, aby dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, każdy element wyposażenia przyczyniał się do zapewnienia Gościom maksymalnego komfortu podczas pobytu.

Kontakt

Bartosz Bartczak

Partner biznesowy

Krzysztof Słowik

Partner biznesowy

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

zobacz więcej

One Step Up Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00