Szkolenia Brian Tracy

Jesteśmy certyfikowanym partnerem biznesowym Brian Tracy International (Polska)

Jako pierwsza firma szkoleniowa w Polsce spełniliśmy najwyższe standardy i procedury wyznaczone przez BTI (Polska) jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Brian Tracy International® to globalna organizacja doradczo-szkoleniowa, posiadająca przedstawicielstwa w 36 krajach. Od 1980 roku wspiera menadżerów, liderów, osoby indywidualne i organizacje w osiąganiu śmiałych, biznesowych celów. Do stałych klientów BTI® należą największe korporacje międzynarodowe, wiele z nich od lat znajduje się na szczycie listy Fortune 500. Warto wymienić marki takie jak Barclays, Citibank, Coca Cola, Ford, Mercedes, Apple, Microsoft, Hewlett Packard.

BTI® należy do pierwszej piątki najbardziej rozpoznawalnych marek w branży szkoleniowej. Założyciel firmy – Brian Tracy bierze aktywny udział w wielu projektach BTI® w Polsce. Lokalny zespół tworzy ponad 50-ciu stale współpracujących pracowników, ekspertów, trenerów i mówców.

BTI® posługuje się sprawdzonymi narzędziami i zdobytymi przez lata doświadczeniami, aby
zmieniać świat biznesu na lepszy.

Niezwykle cenimy w biznesie wartości takie jak: uczciwość, zaufanie, zaangażowanie, współpraca, akceptacja i myślenie o przyszłości.

Jak zdobyć międzynarodowy certyfikat Brian Tracy International??

Zapraszamy na trzy wyjątkowe Kursy Akredytacyjne – wybierz i zobacz szczegóły:

 

Zobacz galerię z poprzedniej edycji kursów

Kontakt

Damian Puchniarz

Kierownik działu handlowego

Justyna Świętochowska

Starszy spec. ds. szkoleń

zobacz więcej

OneStepUp Sp. z o. o.

Biuro: Al. Jerozolimskie 202

02-486 Warszawa

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem